KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 15207083
nr 1520 7083
Tyra Lundgren
(1897-1979), Sverige
Etsning, ""Grejisk Lilja", med dedikation. Signerad, daterad -55. Bildmått: 24x22 cm, yttermått inklusive ram: 52x37 cm
Utrop:
1.000 kr
Såld:
1.100 kr
måndag 6 februari 2023
kl 19:11:08
700 kr
1.000 kr
Tyra Lundgren
Läs mer om Tyra Lundgren